Банька в Буче на Полтавской Киев

Банька на дровах. Легко дихається (з дерева) Місткість 6+ осіб, кімната відпочинку+другий поверх. Тераса з мангалом. Їжа на замовлення, можете приготувати самостійно (мангал+казан) або з собою.

У нас затишно та душевно!

Лазня на дровах в Буче на Полтавской


  Буча , Загородные комплексы район , Пуща водица

  метро Академгородок

    г. Киев, Буча, вул. Полтавськая, 3 - показать на карте

Лазня - от 450 грн/час

Лазня на дровах в Буче на Полтавской
от 450 грн/час
Свободно для бронирования
Указана минимальная цена данной сауны

Лазня на дровах «На Полтавській» – затишний заклад, обставлений по-домашньому. І парна тут найтрадиційніша - на дровах. Вона розрахована на сімейний відпочинок або в колі найближчих друзів, що вміщує 6 людей. Банне приладдя можна взяти на місці, якщо щось забули прихопити із собою.

Такий тип парної оптимально підходить для очищення організму, зміцнення імунної системи, прискорення регенерації покривів шкіри. Якщо взяти за практику бувати в лазні щотижня, то можна підкоригувати вагу та омолодити організм, особливо якщо практикувати опрацювання віниками всього тіла.

Заклад «На Полтавській» підходить не лише для лазневих процедур, а й для комплексного відпочинку. Лазня має літню терасу, де можна подихати свіжим повітрям та спокійно попити чай, приготувати смачний обід на мангалі. Тут же на терасі є місце для трапези і весь необхідний посуд. У холодну пору року на відвідувачів чекає комфортна кімната відпочинку, де можна організувати посиденьки, якщо прихопити їжу з собою або замовити страви. Караоке та настільні ігри зроблять перебування у лазні веселішим, душевнішим. Для авто є приватне паркування. Приїжджайте в лазню «На Полтавській», та потіште себе приємними та корисними процедурами!

Ціни в лазні на Полтавской в Буча

Оренда лазні 450 грн/год
Мінімальне замовлення - 2 години
Лазня - от 450 грн/час

баня

Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев Банька в Буче на Полтавской Киев

Описание

Услуги и цены - Лазня - Лазня на дровах в Буче на Полтавской

Парилка и зал:

  • баня
  • вместимость парилки до 4 чел
  • вместимость зала до 6 чел

Минимальный заказ:

2часа

В зале есть:

  • Купель
  • Ведро-водопад
  • Музыка
  • Спутниковое ТВ
  • Wi-Fi

В подарок:

Цена: от 450 грн/час

Дополнительно:

Кухня:

Киев, Буча, вул. Полтавськая, 3

Отзывы Лазня на дровах в Буче на Полтавской

Отправить отзыв

 Ваше имя:
 Ваш e-mail:
 Опубликовать:


Отправляя отзыв, Вы будете автоматически зарегистрированы в качестве посетителя сайта